fotograf / kosmita / zaklinacz kotów

CZEŚĆ!JESTEM ELAZARAZ SIĘ POLUBIMY ; )

Cześć!

Mam na imię Ela i zajmuję się kreatywną fotografią przedmiotów. Czasem zdarza mi się fotografować też coś żywego. Na przykład koty i inne ślimaki. Wypadałoby też wspomnieć, że mam dyplom z tytułem Artysta Fotografik, ale czy to ważne? ; )

Wierzę w to, że dobra i ciekawa fotografia może bardzo pomóc w rozwoju biznesu. Jeśli prowadzisz firmę, to najprawdopodobniej Ci się przydam. Przemyśl to ; )

Potrzebujesz mnie jeśli:

  • prowadzisz firmę a na Twoim instagramie są głównie zdjęcia kotletów z ziemniakami (no chyba, że to biznes kulinarny, to pardon!)
  • Twoja strona internetowa designem przypomina Internet Explorer
  • potrzebujesz do szczęścia kolorowych, nieszablonowych zdjęć z jakiejkolwiek dziedziny fotografii (jeśli planujesz ślub w stylu Star Wars to ja jestem pierwsza w kolejce!)
  • nie jest straszna Ci współpraca z kimś kto ma milion pomysłów na minutę
  • podobają Ci się moje prace i uważasz, że moglibyśmy razem stworzyć coś fajnego : )

Aha, nie jestem poważną Panią Fotograf chodzącą w marynarkach i czasem zdarza mi się tarzać po ziemi w celu zrobienia fajnego zdjęcia. Jeśli to dla Ciebie problem to możemy się nie polubić : )

Jeśli potrzebujesz usługi „na firmę” to bez obaw – mam działalność gospodarczą i wystawiam faktury. Czekam na maila, na pewno się dogadamy!

„Chciałam zostać kosmitką” – wywiad z Elą Radzikowską

Kulisy pracy, projekty i inne fajne rzeczy: